امداد خودرو سراسری کشوری 1893 همه روز های هفته به صورت شبانه روزی در خدمت شماست

تماس فوری

مکانیک سیار رشت _امداد خودرو رشت_امداد خودرو گیلان_☎️09113400107☎️ خودروبر و حمل خودرو و یدک کش و جرثقیل سیار رشت☎️مرکز پیام 1893 بدون کد ☎️

 

شرکت امداد خودرو گیلان 

🟪مکانیک سیار در چه صورت مورد نیاز راننده گان خودرو میشود ؟

🟩 زمانی که خودرو شما دچار ایراد و خرابی جزیی میشود و برای تعمیر نیازی به تعمیرگاه ندارد و مکانیک سیار میتواند در کنار جاده یا خیابان مشکل خودرو شما را حل کند .

امداد خودرو شت همیشه بصورت شبانه روزی در کنار هم استانی های عزیز میباشد .جهت در خواست امداد خودرو و حمل خودرو و یدک کش رشت با مرکز پیام ما تماس بگیرید .

چند نمونه از ایراداتی که همه لیفان x60 معمولا دارند چیست ؟

خودرو لیفانx60 از سال ۹۲ وارد چرخه خودروسازی کرمان موتور شده است و بدلیل های زیادی این خودرو در ایران دارای ایراد میباشد .

 

یکی از ایرادهای همه لیفان در مورد سیم کشی این خودرو میباشد که معمولا خودرو در این شرایط روشن نمیشود و زیر پای سمت شاگرد جعبه تقصیم سیم کشی دارد و بدلیل بارونی بودند هوا یا اب خوردن به جعبه سیم کشی زیر پا همیشه از همین ناحیه دچار مشکل میشود و خودرو صدای پمپ بنزین نمیدهد و پمپ بنزین از کار میوفتد .

در این شرایط مکانیک یا باطریساز خودرو باید قاب کناری زیر پا را باز کند و سوکت های سیم کشی را از هم جدا کنید و دوباره پس از اسپره کردن و شستشوی با اسپره و باد گرفتن مجدد سوکت ها را جا زده و از سلفاده زدن تمیز کردید قاب را دوباره جا زده و مشکل خودرو حل میشود .

 

 

یکی دیگر از ایراد های که این خودرو ها دارند میشود به وی وی تی خودرو لیفان ایکس۶۰ نامبرد .

وی وی تی چیست ؟

وی وی تی در چه صورتی خراب میباشد ؟

وی وی تی در خودرو لیفان معمولا موقع صبح یا خودرو سرد میباشد موقع روشن شدن یک صدای خیلی بدی از وی وی تی بلند میشود که پس از چند ثانیه قطع میشود .

وی وی تی در خودرو لیفان ایکس۶۰ باید سینی جلو خودرو ،کولر ، پمپ هیدورلیگ و بعضی از لوازم توسط مکانیک باز شود تا مورد تعویض قرار گیرد .

یکی دیگر از موارد خرابی خودرو لیفان ایکس۶۰ دیسک و صفحه کلاچ و گیربکس این خودرو میباشد .

خودرو لیفان ایکس x60 بدلیل سنگینی وزن خود  و موتور 1800 که برای این خودرو خیلی ضعیف میباشد همیشه یا اکثر اوقات درچار مشکل میشود معمولا در سربالایی ها این خودرو کشش و نیروی کافی برای جاده های سربالایی را ندارد .

 

گیربکس لیفان ایکس۶۰ بدلیل الیاژ ضعیف و گیربکسی بسیار ضعیف که برای این وزن خودرو ساخته شده است همیشه دچار مشکل میشود که اکثر مالکین این خودرو هزینه های بسیار زیادی برای گیربکس انجام میدهند .

لیفان x60

ولی در کنار همه بدی های این خودرو در بعضی موارد چیزای خوبی هم دارد که میشود به قشنگی داخل کابین خودرو و یا به بزرگی اتاق خودرو و صندوق عقب بزرگ و یا بلندی خودرو و تسلط راننده و زیربندی خودرو یاد کرد.

چند مدل گیربکس در لیفان ایکس۶۰ داریم ؟

دومدل که یکی را دنده معمولی می نامند و دیگری را دنده آژانتینی یا دنده هلمنی می نامند .

 

مکانیک سیار رشت شما را با چند نکته در مورد تعمیرات خودرو لیفان ایکس۶۰ آشنا میکند ؛

سوال :

ایا خودرو لیفان ایکس۶۰ بی کد میشود ؟

جواب:

بله میشود کلی خودرو از حالت ضدسرقت خارج میشود .

سوال:

ایا میشود خودرو لیفان ایکس۶۰ را از حالت گیریکس معمولی به آژانتینی تغییر داد ؟

جواب :

بله میشود ولی باید پلوس ها و یک چیزای دیگر در  خودرو نیز تعویض شود تا از دنده معمولی به دنده هلمنی تغییر دهید

مکانیک سیار رشت بصورت شبانه روزی در شهر رشت و دیگر شهرهای استان گیلان ۲۴ ساعته در ایام هفته اماده ارایه خدمات تعمیرات در محل و امداد باطری سیار رشت و باطری به باطری رشت و پنچرگیری سیار رشت و تعمیرگاه شبانه روزی رشت میباشد .

 

مرکز پیام مکانیک سیار رشت 

1893 بدون کد 

09113400107

ادرس ما سراسر استان گیلان

دفتر مرکزی ما

رشت پاکتسازی

ادزس سایت های ما

emdad013.ir

emdadkhodro1893.ir

emdadkhodrorasht.ir

emdadkhodrogilan.ir

khodrobargilan.ir

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *